Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/silverteknikcom/public_html/baglar/baglan.php on line 9
Silver Teknik Aş.
Hakkımızda
Silver Teknik, 1981 yılında Trabzon merkezli olarak kurulmuş ve daha sonra Ostim / ANKARA bölgesine taşınmıştır. Firmamız genel olarak, akaryakıt depolama tesisleri montaj demontaj ve bakım işleri,boru hatları,çelik konstrüksiyon işleri yapmaktadır.2005 yılında yurtdışında da çalışmaya başlayan Silver Teknik, 2009 yılında Erbil / IRAK bölgesinde bir şube açarak, çalışmalarına hem yurtiçi hem de yurtdışında devam etmektedir. 2010 yılında başkent osb de 3600 m2 alana sahip fabrika kurarak imalatı da kendi bünyesine almıştır.2016 yılında aynı alanda 2.fabrikayı hizmete açarak toplam üretim alanını 7.000 m2 ye çıkartmıştır.
Silver Teknik, 2006 yılında ISO 9001:2000 ve ISO 14001:2004 kalite belgelerini alarak, enerjisini, doğru zamanda doğru işe harcayarak, sağlam adımlarla marka olma hedefine doğru ilerlemektedir.

Çalışma Alanlarımız:
- Akaryakıt depolama tesisleri ( Anahtar teslimi proje ve inşaat )
- Epoksi uygulamaları
- Çelik raspa işleri
- Çelik imalatlar
- Dolum boşaltım üniteleri
- Kara ve deniz boru hatları
- HDPE boru hatları
- İzolasyon işleri
- Akaryakıt tesisleri ve deniz hatları söküm işleri
- Katodik koruma işleri
- Deniz terminalleri
- Su altı kaynak ve kesme işleri