Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/silverteknikcom/public_html/baglar/baglan.php on line 9
Silver Teknik Aş.
Saha Uygulamaları
Firmamız anahtar teslimi depolama tesisleri kurmaktadır. Bu kapsamda iş alanı olarak; Mekanik Montaj işleri, inşaat işleri, Elektrik işleri ve Otomasyon işlerine ait tüm uygulamaları yapmaktadır.

Mekanik işler kapsamında, dikey silindirik atmosferik depolama tank mekanik montaj işleri, saha içi borulamalar, pompa istasyonlarının kurulumu, dolum ve boşaltım adalarının kurulumu ve bu üniteler için gerekli olan konsrüktif yapılar standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Mekanik imalatlara ait tüm işlerin astar ve son kata epoksi boya uygulamaları yine firmamız tarafından yapılmaktadır.

Dikey silindirik atmosferik depolama tank mekanik montaj işlerinin yapımında iki farklı sistem uygulanmaktadır.
Bu sistemlerden; birincisi, genel olarak bilinen konvansiyonel mekanik sistem, ikincisi ise hidrolik sistemdir.
Bu sistemler için gerekli olan ekipmanlar farklı olmakla birlikte firmamız bünyesinde tümü bulunmaktadır.

Diğer mekanik imalat işlerinde ise;
İnşaat işleri kapsamında, API standardına uygun tank temellerinin hazırlanması ve saha inşaat işlerinin uygulanması,
Elektrik işleri kapsamında, tüm tesis aydınlatma işleri, topraklama işleri, otomasyon sistemlerine ait kablolama işlerinin uygulanması,
Otomasyon işleri kapsamında ise, ilgili otomasyon sistemlerinin bağlantıları, kalibrasyonları ve sistemlerin çalıştırılması uygulamaları yapılmaktadır.

Saha uygulamalarında yapılan işlerin en önemli parçasını oluşturan test, kalibrasyon, kalite kontrol işleri yine standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır.